Belçim Bilgin Erdoğan

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

Üyelerimizin dikkatine...

Karagül Kardelen
    Karagül Kardelen
    Admininstrator

Admininstrator

Ruh Hali : Üyelerimizin dikkatine... Secilm10

Üyelerimizin dikkatine... Empty Üyelerimizin dikkatine...

Mesaj tarafından Karagül Kardelen Çarş. Eyl. 17, 2008 6:00 pm

Arkadaşlar görüldüğü gibi sitemizin tasarımında değişiklik yapıldı.Konularda genel düzenelemeler veyeni konu açılımları da yapılacaktır.Öncelikle sizden eksik gördüğünüz veya düzenlenmesini istediğiniz bölümleri İstek-Şikayet bölümünde belirtmenizi rica ediyoruz.

Bu site sürekli bir sitedir.Gelişim sürecimizi hep birlikte tamamlamalıyız.Bu siteyi Belçim Bilgin Erdoğan'ın dikkatini çekecek güzellikte yapmalıyız.Tüm çalışmalarımız ona ulaşmak ve fanlarını bi site içinde toplamaktır.

NOT: Rütbe sahibi olan arkadaşlarımızda düzenlemeler yapılacaktır.Sorumluluklarını yerine getiremeyen arkadaşlarda rütbe düşmesi veya kaldırılması,diğer arkdaşlarımızda yükseltme olacaktır.Rütbe yükselmesi hakkında bilgi sitede düzenleme tamamlandıktan sonra açıklanacaktır.
    gizemclk
    gizemclk
    belçime alışmış

belçime alışmış

Üyelerimizin dikkatine... Empty Geri: Üyelerimizin dikkatine...

Mesaj tarafından gizemclk Cuma Eyl. 19, 2008 8:08 pm

sitenin yeni hali, harika olmuş arkadaşlar ellerinize sağlık ben çok beğendim Smile
    TATLI KIZ HAZAL
    TATLI KIZ HAZAL
    Moderatör

Moderatör

Üyelerimizin dikkatine... Empty Geri: Üyelerimizin dikkatine...

Mesaj tarafından TATLI KIZ HAZAL C.tesi Eyl. 20, 2008 11:59 am

gizemclk demiş ki:sitenin yeni hali, harika olmuş arkadaşlar ellerinize sağlık ben çok beğendim Smile
    bende Smile

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 2:33 am