Belçim Bilgin Erdoğan

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+4
koza92
eceee
SAMANYOLU
Karagül Kardelen
8 posters

Belçim Bilgin Erdoğan Fan Sitesi

Karagül Kardelen
    Karagül Kardelen
    Admininstrator

Admininstrator

Ruh Hali : Belçim Bilgin Erdoğan Fan Sitesi Secilm10

Belçim Bilgin Erdoğan Fan Sitesi Empty Belçim Bilgin Erdoğan Fan Sitesi

Mesaj tarafından Karagül Kardelen Paz Eyl. 28, 2008 4:28 pm

Başlığı açmamızın tek sebebi bazı arkdaşlarımızın nerede olduklarını görmesini istememizdir.Bu site BELÇİM BİLGİN ERDOĞAN FAN SİTESİ'dir.Kendini onun fani görmeyenlerin burada neden bulunduklarınıda anlamış değilim.En azından burdaki arkadaşlarımız başka sitelerde konuştuklarına dikkat etsinler.Sahte fanlara ihtiyacımız yoktur.
    Bu başlık tartışma amaçlı açılmamıştır.Sadece bazı hakaretlere biz BELÇİM BİLGİN ERDOĞAN ailesi göz yummak istemedik.
    Kendini ailemizden görenlere saygım haddinden fazladır.
    Saygılarım,sevgilerimle....
    SAMANYOLU
    SAMANYOLU
    Admininstrator

Admininstrator

Ruh Hali : Belçim Bilgin Erdoğan Fan Sitesi Acaba10

Belçim Bilgin Erdoğan Fan Sitesi Empty Geri: Belçim Bilgin Erdoğan Fan Sitesi

Mesaj tarafından SAMANYOLU Ptsi Eyl. 29, 2008 1:00 pm

karagülün sölediğine katılıyorum, ben belçim bilgin erdoğan fanı olarak çıkan bu haberlere kesinlikle inanmıyorum
    eceee
    eceee
    belçime alışmış

belçime alışmış

Mesaj tarafından eceee Ptsi Eyl. 29, 2008 4:39 pm

SAMANYOLU demiş ki:karagülün sölediğine katılıyorum, ben belçim bilgin erdoğan fanı olarak çıkan bu haberlere kesinlikle inanmıyorum

kesinlikle ben de inanmıyorum... zaten bunu başka sitelerde de söyledim...
    koza92
    koza92
    Editör

Editör

Mesaj tarafından koza92 Salı Eyl. 30, 2008 9:02 am

bende inanmıyorum ve aslı astarı olmayan bu haberleri takip etmiyorum bence sizde aldırmayın en kısa zamanda gerçeği görüp susucaklardır...hH
    Triandafilis
    Editör

Editör

Mesaj tarafından Triandafilis Çarş. Ekim 01, 2008 1:24 pm

Evet Belçim Erdoğan'ın siyasi görüşlerini ne dediğinin farkında olmadan söylediği bir gerçek. Bende DOL'un yönetmeninin röportajını uğrayınca şok oldum ama en azından hakaret etmiyorum. Oyunculuğa bakarım, sevgim azalsada önemli olan 'oyunculuğu'.

En azından gerçek fanıyız diye ortalarda dolanıp, sonra bir anda laf atanlardan değiliz.

Bu sitedede sözlerine dikkat etsin herkes.

O kadar!
    sue
    sue
    Admininstrator

Admininstrator

Mesaj tarafından sue Perş. Ekim 02, 2008 2:09 pm

ya ben bilmiyorum haberler doğru mu ama ilk duydugumda inandm hatta çok üzüldm sonra ecemle konustk onla konusunca dogru olmadıgnı da dusunmeye basladım.. yani bilmiyorum ama yılmaz erdogan hakkında da haberler cıkmıstı snra bu habrlrn bı kısmının dogru olmdıgnı duydm yanı belcım hkknda cıkanlar da öyle olablr
    SAMANYOLU
    SAMANYOLU
    Admininstrator

Admininstrator

Mesaj tarafından SAMANYOLU Perş. Ekim 02, 2008 4:05 pm

ya doğru değildir arkadaşlar öle olsa zaten mutlaka haberlerde falanda çıkardı,yani yardım etseler zaten mutlaka bi dava,polis falan girerdi işin içine sölenti ,iftira olduğu çok belli bence Smile
    Karagül Kardelen
    Karagül Kardelen
    Admininstrator

Admininstrator

Mesaj tarafından Karagül Kardelen Cuma Ekim 03, 2008 11:39 am

Evet iftira olduğu çok belli.Yaptıkları çamur at izi kalsın hesabı... Artık o kadar saçmalanmış ki bir başka haberde güya Belçim Bilgin ile Yılmaz Erdoğan reklam için evlenmiş.Bu şeylere nasıl inanılıyor şaşıp kalıyorum.
    seda
    seda
    Admininstrator

Admininstrator

Ruh Hali : Belçim Bilgin Erdoğan Fan Sitesi Artiz10

Mesaj tarafından seda Ptsi Ekim 06, 2008 12:11 pm

bende bu olayı başından beri bilendenim ama ne olursaa olsun belçim ahkkında tek kötü laf etmedim çünkü oyunculuğu çok iiydi ki zaten ben aşırı belçim fanı olmadığım halde azğzımı açmazken belçim fanları olduğunu söyleyen şahsiyetler belçime şimdilerde demediklerini bırakmıyolar noldu onların sevgilerine hemn fıss söndüü çünkü onnar belçimi sadece kendilerinin adlarının duyulması için seviyolardıı bu yüzden her keze söylemdikleri atmadıkları istira ve hakeret kalmadıı şimdilerde ise belçime kötü söz söylemeyenlere hakeret ediyolarr ben belçim sevenlerin sonuna kadar yanındayımm bu siteyede girmeye devam edicemm ailemiz
    eceee
    eceee
    belçime alışmış

belçime alışmış

Mesaj tarafından eceee Ptsi Ekim 06, 2008 5:00 pm

berkseda demiş ki:bende bu olayı başından beri bilendenim ama ne olursaa olsun belçim ahkkında tek kötü laf etmedim çünkü oyunculuğu çok iiydi ki zaten ben aşırı belçim fanı olmadığım halde azğzımı açmazken belçim fanları olduğunu söyleyen şahsiyetler belçime şimdilerde demediklerini bırakmıyolar noldu onların sevgilerine hemn fıss söndüü çünkü onnar belçimi sadece kendilerinin adlarının duyulması için seviyolardıı bu yüzden her keze söylemdikleri atmadıkları istira ve hakeret kalmadıı şimdilerde ise belçime kötü söz söylemeyenlere hakeret ediyolarr ben belçim sevenlerin sonuna kadar yanındayımm bu siteyede girmeye devam edicemm ailemiz

sana katılıyorum sedacım... gerçek belçimciler bu olayın sonrasında belli oldu...
    SAMANYOLU
    SAMANYOLU
    Admininstrator

Admininstrator

Mesaj tarafından SAMANYOLU C.tesi Kas. 15, 2008 8:16 pm

katılıyorum arkadaşlar ailemiz (sonzusa kadar belçim fanı)
    Anti dilan-ecem-kardelen
    belçime alışmaya hazır

belçime alışmaya hazır

Mesaj tarafından Anti dilan-ecem-kardelen C.tesi Kas. 29, 2008 7:40 am

Bu mesajıma hiç "pardon"la "mardon"la başlamıycam.

Sizmiymişsiniz gerçek Belçim Fanlar !!!(!!!) Bir zamanlar etmediğinizi bırakmadıgınız kişilerin (Ayşenur,Kübra,Hazal,Gizem,Aslı,Merve,Ben ve daha çokça kişi....) gece gündüz arayıp durmaktan uyku düzenini bozmuş,ailesi ile yaz mevsimi olmasına rağmen mesafe koymuş şeyleri buraya hiç kaynak belirtmeden koyuyorsunuz!!Siz mi gerçek fansınız ? Siz hiç Belçim'i görebilmek için gerçekten ama gerçekten arzu ettinizmi ? Durun söyliyim HAYIR!Siz o sıralarda "Belçim-Ayfer dostluğu" gruplarında Belçim'in röportajlarını yayınlıyordunuz!Şimdide gelmiş bize laf sokuyorsunuz!Kimsiniz siz be ?! Gelin Ceren ile Merve'nin fan sitesinede gözünüz biraz BELÇİM BİLGİN ERDOĞAN FAN sitesi görsün!!!

Edit:Lafım sana değildi Kardelen.Kime gidildiği bariz belli.Üstüne alınmamalısın bence.Çünkü ben senin Belçim Bilgin Erdoğan'ı sevdiğini biliyorum Wink Mesajı alanda inşallah almıştır.Yanlış yerlere gitmesinde lafım ....

En son Anti dilan-ecem-kardelen tarafından C.tesi Kas. 29, 2008 2:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Karagül Kardelen
    Karagül Kardelen
    Admininstrator

Admininstrator

Mesaj tarafından Karagül Kardelen C.tesi Kas. 29, 2008 12:44 pm

Yazdığın mesajı site kurallarına aykırı olmasına rağmen silmiyorum;çünkü sanırım birbirimizi yanlış anladığımız yerler var.Herkes kendi adına yorumunu yazsın.
    İlk olarak bahsettiğin arkadaşlarla sohbetim çok iyi.Ayşenur'la öz kardeş gibiyiz.Diğerleriylede DF de belçim sayfasında ve başka bir sitede sohbetlerimiz geçti...
    2-Alıntı yapılmasından sakınca görülen şeyleri bazı arkadaşlarımız belirtmişti.Ama hatırladığım kadarıyla eklediğimiz unsurlarda böyle bir uyarı yoktu.Ayrıca kötü amaç içeren şeylerde eklemiyoruz.
    3-Belçim'i görmeyi elbette arzu ediyoruz ve bunun için bir şeyler çabalama derdindeyiz.Bu siteyi geliştirme amacımız birgün onun bizi farketmesi ve iletişime geçmesidir.

Konuşmalarımızı böyle hakaret içermeyen tarzda yapabilirsek eminim ki sorun neyse anlaşılır veya umarım çözülür Wink
    SAMANYOLU
    SAMANYOLU
    Admininstrator

Admininstrator

Mesaj tarafından SAMANYOLU C.tesi Kas. 29, 2008 8:42 pm

ben tam olarak anlamadım kim ne yaptı ki biraz açık konuşurmusun lütfen ayrıca bu kadar kötü konuşmana gerek yok daha kibar olabilirsin
    Triandafilis
    Editör

Editör

Mesaj tarafından Triandafilis Cuma Ara. 26, 2008 6:10 pm

Ne ben, ne Ecem hiçbir yere kastettiğiniz anlamda ( Belçim'i kötüleyici) bir röportaj koymamıştır. Çatıştığınız kişilerle karıştırmayın.

Belçim'i görmek istemediğimiz için onun adına bu kadar çabalıyoruz? Komik olmayın artık... Sıkıldık bunlardan. Küçük çocuklar gibi bir karakter yüzünden Ayfer'e yaptıklarınızıda hiç unutmadık, her zamanda Ayfer-Belçim dostluğundan yanayız, olacağız...

Şu yaptıklarınız bile o kadar komikki, sevgimizi kanıtlamak gibi saçma bir çabaya girmiyoruz sizin gibi.

Sizin anladığını fanlık sizin olsun, içimizi bir Allah bilir, bir de biz.

Belçim Fanıyız, burdayız!

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 8:57 pm